Podziel się
Bookmark
A A A
  • Mapa imprez

    rozwiń

"Thirty Seconds to Mars" w Rybniku!

Kategoria: Muzyka

Data wydarzenia: 
ndz., 2014-06-22 21:00

Koncerty międzynarodowych gwiazd w Rybniku to już tradycja. 22 czerwca na stadionie miejskim wystąpi amerykański zespół „Thirty Seconds to Mars”.

INFORMACJE PRAKTYCZNE


Wszystkie szczegóły dotyczące koncertu zostały przedstawione oficjalnie podczas konferencji prasowej, która odbyła się 12 grudnia w Urzędzie Miasta Rybnika.


Największe show muzyczne 2014 roku w Rybniku rozpocznie się 22 czerwca, prawdopodobnie po godz. 21.00, kiedy słońce będzie chylić się ku zachodowi. Wtedy to na scenie pojawi się zespół, który ma na swoim koncie praktycznie wszystkie znaczące nagrody muzyczne. „Thirty Seconds to Mars” został założony w 1998 r. przez aktora i wokalistę Jareda Leto oraz jego starszego brata Shannona. W 2011 r. zespół pobił Rekord Guinnessa w kategorii „Najdłuższa trasa koncertowa zespołu rockowego” - w ciągu dwóch lat 309 koncertów! Koncert w Rybniku będzie szóstym występem grupy w Polsce.

30 STM nagrał najdroższy teledysk w historii muzyki. W tym roku wysłał jeden ze swoich singli w kosmos!

- To kolejna wielka gwiazda rocka, która przyjeżdża do naszego miasta. Wcześniej udało nam się zaprosić Bryana Adamsa. Później był wielki koncert Guns N` Roses, a w ubiegłym roku niepowtarzalny występ Roda Stewarta. To już kolejny raz, kiedy do naszego miasta przyjeżdża artysta o bardzo dużej renomie – zauważa Adam Fudali, prezydent Rybnika. 

Najważniejsze nagrody, jakie zdobył "Thirty Seconds to Mars" to: MTV Australia Video Music Awards, Kerrang! Awards czy MTV Europe Music Awards.

Można powiedzieć, że zespół w bardzo krótkim czasie osiągnął w branży rockowej niemal wszystko, co było do osiągnięcia – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Miastem Rybnikiem będzie organizatorem koncertu "Thirty Seconds to Mars". 

Otwartą kwestią jest sprawa supportów. Management zespołu zastrzega sobie prawo do wyboru grup, które przed nim wystąpią. Na razie nie wiadomo, na kogo postawią muzycy.


Bilety na koncert trafiły do sprzedaży w poniedziałek, 16 grudnia, od godz. 10.00. Wejściówki można nabywać poprzez strony: www.imprezyprestige.com, www.ebilet.pl, www.eventim.ploraz www.ticketpro.pl. Bilety są również rozprowadzane w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach: MEDIA MARKT i SATURN.


Promocja dotyczące cen biletów została przedłużona do 14 lutego!

Zapraszamy na stronę wydarzenia w naszym profilu na Facebooku.

 

 

Tagi:

Dodane

Galeria

Pliki

Mapa - rozwiń

Wideo

Powiązane

Komentarze Zarejestruj się lub Zaloguj się, aby dodać komentarz