Wyłącz wersję tekstową

Nowe miejsce z planszówkami w Rybniku!

Fantastyczna rozrywka dla każdego od 8 do 80 roku życia (z resztą prawie na pewno powyżej też - absolutnie nie tylko dla dzieci!) startuje w boguszowickim domu kultury. W każdy czwartek między 16:00 a 19:00 odbywać będziemy wyprawy do światów rządzących się odrobinę innymi prawami, na kontynenty wyobraźni, w przestrzenie logiki i zakamarki słów...

W zbiorach Domu Kultury Boguszowice udostępnianych graczom znajdują się takie klasyki, jak Talisman: Magia i Miecz, Scrabble, czy Super Farmer, a także bestsellery ostatnich lat, jak Dixit: Odyseja, Mafia i Prawo dżungli. Można zagrać w Liberum Veto (polska gra o tron), Tokaido (zwiedzanie Japonii), Smallworld (wyginąć, czy jeszcze trochę poczekać?), Cardline i Timeline (zwierzęta i wynalazki - kiedy, co, jak ciężkie/długie/długowieczne), Story Cubes, Straszny Dwór i inne planszówki oraz karcianki, a jeżeli zbierze się dostatecznie zmotywowana grupa zainteresowanych, to i w papierowe gry RPG (Dungeons&Dragons, Neuroshima, Warhammer, itd.).

Zbierzcie więc znajomych, siostry i braci, dzieci, a może także mamę i tatę - a potem wpadnijcie razem o czwartej w czwartek do Domu Kultury Boguszowice, żeby dołączyć do drużyny Fauna!

Pierwsze zajęcia 22 lutego 2018 r. - oczywiście w czwartek o czwartej - do zobaczenia!

Kategoria: